Osztályaink

2021/22-es tanév:

 1. osztály: Jakab Evelin - osztályfőnök

1. Bagin Lili

2. Búsz Emma Boróka

3. Hasic Lídia

4. Horváth Léna

5. Ignácz Valentin Márk

6. Jovánovics Erik

7. Jovánovics Levente

8.  Matusz Bende

9. Nagy Noé

10. Szigecsán Gréta

11. Szücs Kíra

12. Balogh Patrícia

2. osztály: Kern Jánosné - osztályfőnök

1. Balog Nóra

2. Biró Attila

3. Bocz Viktor

4. Domokos Kíra

5. Halász Árpád

6. Ipacs-Szabó Lujza

7. Jovánovics Barnabás

8. Kemény Marcell

9. Kosztics Natália

10. Kovács Martin

11. Péter Borbála

12. Ritter Irina

13.Schiszler-Ferencz Eliána

14. Spengler Zsolna

15. Szabó Borka

16. Szigecsán Hanna

17. Zentai Botond

3.o.: Vadas Győzőné - osztályfőnök

1. Balogh Regina
2. Bogos Ferenc

3. Bóli Mirabella

4. Farkas Domonik
5. Hajdu Lídia Gabriella
6. Ignácz Martin Alex
7. Kosztics Nikolett
8. Kovács Cintia Mónika  
9. Kővári Renátó   
10. Lázár Gréta  
11. Lelovits Adél  
12. Matusz Kolos   
13. Szücs Noémi Mária  
14. Petrovics Bálint Dániel
 

4.O - Bütösné Heszberger Andrea – osztályfőnök

1. Balogh Rebeka  
2. Bánfalvi Kamilla Erika
3. Csöme Réka Dalma
4. Domokos Maja Hanna
5. Domokos Olivér
6. Farkas Léna Sára
7. Halász Péter
8. Hohmann Dominika
9. Ipacs-Szabó Vencel
10. Ipacs-Szabó Vince
11. Jovánovics Jázmin
12. Kálmán Tibor Viktor
13. Mozsonyi Lotti
14. Ottó Jábin Dániel
15. Szücs Kamilla Kíra
16. Tormási Viktor
17. Urbán Tamás
18. Zádori Alex Szebasztián

5.O - Ambrus Sándorné – osztályfőnök

1. Bába Péter
2. Balogh Benjamin Zoltán
3. Csike Botond István

4. Ferenc Benedek
5. Huszár Zalán
6. Kardos Dezső 
7. Keresztes Katica
8. Kis Míra

9. Kulcsár Brendon
10. Lelovits Ákos Tamás
11. Pál Sebestyén
12. Pécsi Dávid
13. Schrempf Maximilián

6.O - Kurucz Krisztina – osztályfőnök


1. Csöme Roland
2. Kulcsár Ágnes
3. Mészáros Dávid Lajos
4. Palkó Norton
5. Pap Norina
6. Takaró Nárcisz Ilona
7. Tormási Vanda
8. Ujvári-Cseh Vince

7.O - Kráncsevicsné Svéd Ágnes - osztályfőnök

1. Balajthy Lívia
2. Biró Ádám
3. Bohnicsek Elinor
4. Bohnicsek Míra
5. Erdősi Zsolt Máté 
6. Ignácz Vanda Paula
7. Pál Barnabás

8. Rostás Éda Vivien
9. Sáfrán Csenge
10. Sipos Noel
11. Szabó Diána Lili
12. Vékony-Nemes Tünde

 

8.O - Péter Zoltán – osztályfőnök

1. Bender Máté
2. Domokos Attila
3. Fődi Imre Alfréd
4. Haraszti Balázs Gábor
5. Kovács Tamara

6. Kubicza Nadin

7.Mezei Odett
8. Németh Erik
9. Petrovics Laura Gréta

10. Püspöki Panna
11. Szücs Dominik Csaba
12. Tábori Dávid

 

  • Luther 2017

© 2020 SZTÁRAI MIHÁLY REFORMÁTUS ISKOLA ÉS ÓVODA