Osztályaink

2019/20-as tanév:

 

1.o.: Vadas Győzőné - osztályfőnök

1. Balogh Regina
2. Bogos Ferenc
3. Hajdu Lídia Gabriella
4. Ignácz Martin Alex
5. Kántor Hanna Ramóna
6. Komlósi Nóra Mária
7. Kosztics Nikolett
8. Kovács Cintia Mónika  
9. Kővári Renátó  
10. Kun Zsolt László  
11. Lakatos Patrik Kevin  
12. Lázár Gréta  
13. Lelovits Adél  
14. Matusz Kolos  
15. Sáfrány Orsolya  
16. Szücs Noémi Mária  
17. Petrovics Bálint Dániel
 

2.O - Bütösné Heszberger Andrea – osztályfőnök

1. Balogh Rebeka  
2. Bánfalvi Kamilla Erika
3. Csöme Réka Dalma
4. De Leeuw Van Weenen Eszter(M)
5. Domokos Maja Hanna
6. Domokos Olivér
7. Farkas Léna Sára
8. Halász Péter
9. Hohmann Dominika
10. Ipacs-Szabó Vencel
11. Ipacs-Szabó Vince
12. Jovánovics Jázmin
13. Kálmán Tibor Viktor
14. Mozsonyi Lotti
15. Ottó Jábin Dániel
16. Szücs Kamilla Kíra
17. Tormási Viktor
18. Urbán Tamás
19. Zádori Alex Szebasztián

3.O - Berta Szilvia – osztályfőnök

1. Bába Péter
2. Balogh Benjamin Zoltán
3. Csike Botond István
4. Fekete Ágoston Imre(M)
5. Fekete Hédi Ilona(M)
6. Huszár Zalán
7. Kardos Dezső
8. Keresztes Ármin
9. Keresztes Katica
10. Kis Míra
11. Lelovits Ákos Tamás
12. Pál Sebestyén
13. Pécsi Dávid
14. Schrempf Maximilián

4.O - Jakab Evelin – osztályfőnök

1. Csík Zoltán Richárd
2. Csöme Roland
3. Jovánovics Péter Pál
4. Mészáros Dávid Lajos
5. Palkó Norton
6. Pap Norina
7. Takaró Nárcisz Ilona
8. Tormási Vanda
9. Ujvári-Cseh Vince

5.O - Kráncsevicsné Svéd Ágnes - osztályfőnök

1. Balajthy Lívia
2. Biró Ádám
3. Bohnicsek Elinor
4. Bohnicsek Míra
5. Erdősi Zsolt Máté
6. Fekete Zsófia Kata(M)
7. Ignácz Vanda Paula
8. Keller Belián Kenéz
9. Kosztics Péter Roland
10. Pál Barnabás
11. Sáfrán Csenge
12. Sipos Noel
13. Szabó Diána Lili
14. Vékony-Nemes Tünde

 

6.O - Péter Zoltán – osztályfőnök

1. Bender Máté
2. Domokos Attila
3. Fődi Imre Alfréd
4. Haraszti Balázs Gábor
5. Kovács Tamara

6. Kubicza Nadin
7. Németh Erik
8. Petrovics Laura Gréta

9. Püspöki Panna
10. Szücs Dominik Csaba
11. Tábori Dávid

 

7.O - Szentgyörgyi Rita - osztályfőnök

1. Biró Zsuzsanna Éva
2. Borbély Krisztián Balázs

3. Csöme Krisztián
4. Faragó Martin
5. Farkas Anna Róza
6. Juhász-Vödrös Fanni
7. Kosztics Viktória

8. Marter Lolita
9. Molnár Sándor József
10. Mozsonyi Kíra
11. Neugebauer Klaudia
12. Papp Ákos László
13. Pintér Dóra
14. Somogyi Áron
15. Tábori Johanna
16. Ujvári-Cseh Simon
17. Varga Boglárka

 

8.O - Ambrus Sándorné – osztályfőnök

 1. Balogh József
2. Csike Laura
3. Kosztics Ilona Rebeka

4. Kovács Dóra
5. Kovács Kristóf
6. Neidert Ádám
7. Pap Attila
8. Perzsa Gábor
9. Pudic Laura Ivett

10. Svégel Boldizsár Mihály
11. Sztojka Ádám
12. Tóth Laura Angéla
13. Törő Dorottya Mikolt

14. Zarattini Vivien

  • Luther 2017

© 2020 SZTÁRAI MIHÁLY REFORMÁTUS ISKOLA ÉS ÓVODA